Përplasje me makina tek Posta në Prishtinë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Gjatë mesditës, një taksi është përplasur me një makinë private, tek Posta në Prishtinë.

Në vendin ngjarjes, kanë shkuar menjëherë policia dhe ndihma e shpejtë.

Mësohet se pasagjerët në vetura, kanë marrë lëndime të lehta, ndërkaq trafiku që ishte bllokuar për pak qaste, i është kthyer sërish normalitetit, raporton Telegrafi.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/perplasje-me-makina-tek-posta-ne-prishtine-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala