Përplasje me armë zjarri, 3 të plagosur

Autori:Avdyl Pajaziti

Tre persona janë plagosurmesditën e sotme, si pasojë e një përplasje me armë zjarri në fshatin Gorre në Kurbin të rrethit të Lezhës.

Portali Albeu bën me dije se të plagosurit janë shtetasit Ardit Zela, 20 vjeç, banues nëMamurras, Agim Zela 50 vjeç, banues në Mamurras dhe Besnik Vata, 55 vjeç.

Lidhur me këtë ngjarje, policia ka nisur nga hetimet paraprake. Nuk dihen ende motivet dhe rrethanat e kësaj ngjarje.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/perplasje-me-arme-zjarri-3-te-plagosur/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala