Përplasja e Selimit dhe Shalës në Kuvend (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një përplasje e fortë ka ndodhur në mes zv.kryeministrit Kujtim Shala dhe deputetit të VV-së, Rexhep Selimi.

Ky i fundit në një moment i afrohet Shalës ku edhe fillon tensionimi i situatës, me që rast ndërhynë deputetët e LDK-së, Bardhyl Metaj dhe Armend Zemaj, raporton Indeksonline.

Po ashtu “gjakrat” është munduar ti qetësoj edhe deputetja e VV-së, Aida Dërguti.

Pas kësaj përplasje mes Shalës dhe Selimit në “siklet” është ndier ministri i financave Avdullah Hoti, i cili është parë duke u ngritur nga ulësja.

Video këtu

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/perplasja-e-selimit-dhe-shales-ne-kuvend-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala