Përplasen veteranët UÇK-së me Policinë e Kosovës (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Po vazhdon përplasja e veteranëve të UÇK-së me policinë e Kosovës në oborrin e qeverisë së Kosovës.

Policia ka filluar ti largoj vetëranët nga oborri i qeverisë. Ndërkaq ata po refuzojnë të dalin pa u takuar me kreun e ekzekutivit, Isa Mustafën.

terhiqenn terhiqen

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/perplasen-veteranet-uck-se-me-policine-e-kosoves-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala