Përndiqte 16-vjeçaren, arrestohet

Autori:Gazeta Fjala

Policia e Fierit ka vënë në pranga një 32-vjeçar, i cili prej disa kohësh ngacmonte dhe përndiqte një adoleshente.

Burime zyrtare të policisë bëjnë të ditur se Marjol Kafarani, 32 vjeç, banues në lagjen “Liri” në mënyrë të përsëritur ka ngacmuar dhe përndjekur Xh. B, duke i shkaktuar asaj gjendje ankthi dhe frike për sigurinë.

Ndaj 32-vjeçarit rëndon akuza e përndjekjes.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/perndiqte-16-vjecaren-arrestohet/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala