Përmbytet Prishtina (Foto/Video)

Autori:Zekirja Shabani

Reshjet e mëdha të shiut në këto momente kanë vërshuar rrugët e kryeqytetit. Gazeta Fjala sjellë video dhe foto nga Sheshi Zahir Pajaziti, i cili është kthyer në një liqe derisa uji po rrjedhë si ujvarë në pushimore.

13918913_10101808289709965_987812709_o 13663637_10101808289625135_307976791_o

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/permbytet-prishtina-fotovideo/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala