Përleshje Polici-protestues

Autori:Gazeta Fjala

Protestuesit dhe policia po vazhdojnë përleshjet prapa teatrit.

Protestuesit janë larguar nga sheshi i Ibrahim dhe Rugova.

Ata kanë filluar të ndezin kontejnerët.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/perleshje-polici-protestues/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala