Përleshje në Dardani, nuk lëshojnë rrugë në trafik (Video)

Autori:Zekirja Shabani

Një rrahje mes disa vozitësve ka ndodhur në orën 15:45 në lagjen Dardania në Prishtinë.

Siç mund të shihet edhe në videon amatore të cilën një qytetarë e ka dërguar në adresë të Gazetës Fjala, përleshja ka ndodhur për shkak të mospajtimeve të qytetarëve në trafik.

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/perleshje-ne-dardani-nuk-leshojne-rruge-ne-trafik-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala