Përleshje mes protestuesve dhe policisë

Autori:Gazeta Fjala

Edhe pse u detyruan të largohen më heret, protesutesit janë kthyer përsëri në sheshin Adem Jashari afër Kuvendit të Kosovës.  Aty ka filluar një përleshje mes tyre dhe forcave të njësiteve speciale të Policisë së Kosovës.

Protestuesit kanë gjuajtur sërish me gurë në drejtim të policisë, ndërsa këta të fundit i kanë shpërndarë duke përdorur gazlotsjëllës./Gazeta Fjala/

perleshje 2

 

perleshje 3

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/perleshje-mes-protestuesve-dhe-policise/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala