Përkujtohet dëshmori Murat Krasniqi

Autori:Avdyl Pajaziti

Murat Krasniqi nga Hamidija komuna e Obiliqit sot mbushi 16 vjetë nga rënia heroike.

Përkujtimi i dëshmorit Krasniqi do të bëhët në varresat e dëshmorëve në Stanofc te komuës së Vushtrrisë.

11169140_10206401815993097_466053852_n

11132152_10206401816073099_1439745852_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/perkujtohet-deshmori-murat-krasniqi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala