Përkrahësit e Ferat Shales nuk i zë oda në Terstenik

Autori:Gazeta Fjala

Kandidati për deputet nga Partia Demokratike e Kosovës, Ferat Shala, ishte mysafir në fshatin Terstenik ku u prit nga shumë përkrahës të tij, shkruan Gazeta Infokus

Shala në profilin e tij në Facebook ka njoftuar se ishte mysafir ne odën e Osman Mulajt ku kishte shumë simpatizant të PDK-së sa që oda ishtë e vogel për ti zënë të gjithë.

“Oda e Osman Mulajt në Terstenik, e vogël për t’i zënë të gjithë besnikët e Partisë Demokratike të Kosovës. Partia dhe njerëzit e idealeve të mëdha çdo herë të mirëpritur në Drenicë”, ka shkruar Ferat Shala në Facebook.

Shala është i renditur i 14-ti në listën e PDK-së, për zgjedhjet e jashtëzakonshme parlamentare që do të mbahen më 14 shkurt.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/perkrahesit-e-ferat-shales-nuk-i-ze-oda-ne-terstenik/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala