Përgatitjet e AAK-së para hedhjes së gazit

Autori:Gazeta Fjala

 

Para se të hidhej gazilotësjellës grupi parlamentar i Aleancës port ardhmërinë e Kosovës kanë mbajtur takim. Fotot nga ky takim i ka publikuar në Facebook deputeti Pal Lekaj. / Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pergatitjet-e-aak-se-para-hedhjes-se-gazit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala