Përfundon seanca, protestuesit fillojnë të shpërndahen (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Seanca e sotme e kuvendit e cila ishte me plot surpriza ka përfunduar, dhe protestuesit e lëvizjes Vetëvendosje kanë filluar të shpërndahen së bashku me deputetët e partisë, transmeton Gazeta Fjala.

12033286_10207531793161820_1299511868_n 12033833_10207531799681983_2119251087_n 12048640_10207531800001991_1397662935_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/perfundon-seanca-protestuesit-fillojne-te-shperndahen-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala