Përfundon protesta, rinisë të martën

Autori:Avdyl Pajaziti

cccc1Ka përfunduar protesta në Sheshin “Skënderbeu”. Albin Kurti i ka dhënë afat Qeverisë së Kosovës që ta shkarkojë ministrin Jabllanovic deri të hënën. Nëse kjo nuk ndodhë, të martën në 12 mbahet protesta e radhës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/perfundon-protesta-rinise-te-marten/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala