Përfundon protesta e opozitës

Autori:Avdyl Pajaziti

Lideri i Levizjës Vetëvendosje,Visar Ymeri ka përmbyllur protestën e sotme, duke i’u bërë lutje qytetarëve që të vqazhdojnë të protestojë në mënyrë paqësore.

“Ne do vazhdojmë me protestat e ardhshmë deri sa ti largojmë nga qeverisja shkelësit e Kushtetutës”, ka thënë ai.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/perfundon-protesta-e-opozites/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala