Përfundon Manifestimi për Republikën

Autori:Gazeta Fjala

Pas fjalimit të ish-liderëit të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka përfunduar Manifestimi për Republikën i organizuar nga partitë opozitare.

Organizatorët kanë ftuar qyteratë që të kënqen me aktivtetet e organizuara nga Komuna e Prishtinës për nderë të festës së 28 nëntorit./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/perfundon-manifestimi-per-republiken/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala