Për pak minuta nis loja miqësore

Autori:Gazeta Fjala

Kosova dhe Shqipëria zhvillojnë sot ndeshjen miqësore në futboll me fillim nga ora 14:00, në stadiumin e qytetit të Prishtinës, transmeton Gazeta Fjala.

Lojtarët tashmë kanë dalur në fushë, ndërsa tifoz të të dy ekipeve kanë filluar të bëjnë tifo.FUTBOLL 1

FUTBOLL 3

FUTBOLL 4

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/per-pak-minuta-nis-loja-miqesore/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala