Për here të dytë ndërprehet seanca

Autori:Gazeta Fjala

 

Edhe përkundër tentimit të dytë që të vazhdohet mbajtja e seancës së Kuvendit deputetët e partive opozitare prapë kanë hedhur gazin lotsjellës.

Për disa minuta kryeparlamentari Kadri Veseli ka provuar të vazhdoj seancën pavarësisht tymit të madh.

Në fund Veseli kërkoj pauzë. /Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/per-here-te-dyte-nderprehet-seanca/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala