Për dy muaj 52 meshkuj u ngacmuan seksualisht

Autori:Zekirja Shabani

Nuk janë vetëm femrat ato që ngacmohen seksualisht nga meshkujt.  Që nga shkurti i këtij viti kur edhe është formuar platforma “Ec shlirë”, për raportimin e këtyre raste, 52 meshkuj kanë raportuar se janë ngacmuar  seksualisht nga femrat, shkruan Gazeta Fjala.

Përderisa 151 femra, sipas këtyre të dhënave  janë ngacmuar seksualisht nga meshkujt. /Gazeta Fjala/

ngacmim

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/per-dy-muaj-52-meshkuj-u-ngacmuan-seksualisht/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala