Për cfarë po proteston plaku me sëpatë? (Video)

Autori:Zekirja Shabani

Plaku që u pa me sëpatë në manifestimin e opozitës me 28 nëntor në Prishtinë, ishte të mërkurën edhe në protestën në Tiranë.
Edhe këtu sëpatën e kishte me vete. Për cfarë po proteston ai?
Ndiqeni videon:

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/per-cfare-po-proteston-plaku-me-sepate-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala