Për 24 orë 18 persona të arrestuar

Autori:Avdyl Pajaziti

Gjatë 24 orëve të fundit Policia e Kosovës ka arrestuar 18 persona të dyshuar të involvuar në vepra të ndryshme penale, njofton raporti i Policisë së Kosovës.

Është një aksident me fatalitet, 26 aksidente pa të lënduar, 712 tiketa të shqiptuara, 18 arrestime dhe 12 persona në mbajtje njofton raporti i Policisë për 24 orët e fundit./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/per-24-ore-18-persona-te-arrestuar/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala