Për 10 minuta nisen protestuesit nga Biblioteka kombëtare

Autori:Gazeta Fjala

Protestuesit që i janë përgjigjur thirrjeve të tri partive opozitare, Lëvizjes Vetëvendosje, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nismës, janë nisur nga biblioteka kombëtare, në drejtim të sheshit për të arritur në sheshin Ibrahim Rugova.

Ndërkohë që një numër i madh i tyre tashmë janë para objektit të qeverisë.

Ata po protesojnë me flamurin kuq e zi, duke kërkuar rrëzimin e qeverisë. /Gazeta Fjala/

protkuqqqqq

nis

shesh

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/per-10-minuta-nisen-protestuesit-nga-biblioteka-kombetare/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala