Pengohet kontrabanda me gjedhë

Autori:Avdyl Pajaziti

Njësitë policore kanë ndaluar një kamion të cilën e drejtonte i dyshuari mashkull serb dhe gjatë kontrollit në rimorkio janë gjetur 13 krerë gjedhe për të cilat nuk posedonte dokumente përkatëse.

Gjatë përcjelljes policore në terminal, kamioni është ndaluar nga një veturë civile të cilën e drejtonte i dyshuari mashkull K/Shqiptar dhe i njëjti ka tentuar ta marrë kamionin duke thënë se i përket atij. Njësitë relevante janë marr me rast.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pengohet-kontrabanda-me-gjedhe/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala