Pejë: Ofron ryshfet për mosndëshkim, policia e arreston  

Autori:Avdyl Pajaziti

Në Pejë është arrestuar një shtetas i Shqipërisë nga Policia e Kosovës, pas tentimit të tij që t’i korruptoj zyrtaret e policisë me një kartëmonedhë në vlerë prej 5 euro, raporton Gazeta Fjala.

Qellimi i tij ishte që policia mos t’i shqiptojnë tiketë për kundërvajtje.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt./GazetaFjala./

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/peje-arrestohet-nje-person-per-dhenie-ryshfeti/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala