PDK në Pejë viziton Kishën Katolike

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, dega në Pejë, Xhavit Haliti, i cili është edhe nënkryetar i Kuvendit të Kosovës, ka vizituar sot Kishën Katolike në Pejë.

Ai është takuar famulltarin Don Franën, me rastin e festës së Krishtlindjes dhe qytetarë tjerë të besimit katolik duke ju dëshiruar shëndet, harmoni dhe lumturi në familjet e tyre.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pdk-ne-peje-viziton-kishen-katolike/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala