PDK në mbledhje të grupit parlamentar

Autori:Avdyl Pajaziti

Grup parlamentar i Partisë Demokratike të Kosovës është duke e mbajtur një mbledhje në ambientet e Kuvendit.

Ky takim po zhvillohet pak para nisjes së seancës së sotme të parlamentit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pdk-ne-mbledhje-te-grupit-parlamentar/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala