Pasojat e vërshimeve në Prishtinë

Autori:Avdyl Pajaziti

Vërshimet e mëdha të shiut që e goditën Prishtinën para pak orësh kanë lënë atë me pasoja.

Në rrugët e qendrës së qytetit është vështirësuar kalimi shkaku i breshrit dhe vërshimëve të mëdha që ndodhën sot në kryeqytet.

Gazeta Fjala sjell fotografi të këtyrë pasojave.

11816047_10207177586826883_1633920470_n

11846372_10207177457343646_636467011_n 11802008_10207177457543651_292765196_n 11805950_10207177457143641_1191794534_n 11824234_10207177457303645_885973067_n

 

 

11703342_526162604201773_3246416343549256691_n 11224008_526162600868440_2034526808047869091_n

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pasojat-e-vershimeve-ne-prishtine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala