Pasi u gjuajt me vezë, Murat Meha shkoi në polici

Autori:Gazeta Fjala

Kryetari i Komisionit të demarkacionit për Kosovë, Murat Meha ka paraqitur në polici rastin e sulmit me vezë gjatë së hënëns nga aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje.

“Ankuesi mashkull kryetar i komisionit të demarkacionit për Kosovë ka raportuar se me datën 11.01.2016 nga persona të panjohur është sulmuar me vezë.Nuk raportohet për të lënduar. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori”, thuhet në thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pasi-u-gjuajt-me-veze-murat-meha-shkoi-ne-polici/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala