Pas një sherri e plagosin në këmbë

Autori:Gazeta Fjala

Mbrëmjen e së mërkurës, në Deçan  tre meshkuj  e  kanë plagosur një person në këmbë  pas një mosmarrëveshjeje që kanë pasur në mes vete.

Policia njofton se viktimës  i është  ofruar ndihma mjekësore dhe sipas mjekut  gjendja shëndetësore e viktimës është jashtë rrezikut për jete.

Dy nga te dyshuarit janë arrestuar dhe më pas janë dërguar në mbajtje, personi i tretë gjendet në arrati së bashku me armën që është përdorur në rast.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pas-nje-sherri-e-plagosin-ne-kembe/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala