Pas konferencës, liderët opozitarë mblidhen në Vetëvendosje

Autori:Avdyl Pajaziti

Tre liderët opozitarë, Visar Ymeri nga Lëvizja Vetëvendosje, Ramush Haradinaj i AAK-së, dhe Fatmir Limaj i Nismës Për Kosovën do të mblidhen në selinë e Vetëvendosjes.

Siç merr vesh Indeksonline nga burime brenda Lëvizjes Vetëvendosje, arsyeja e këtij takimi, pas konferencës së paralajmëruar nga VV-ja për orën 14:00, është për të analizuar faktet dyshimta të gjetura mbrëmë nga Policia e Kosovës në selinë e kësaj lëvizje.

Ky takim do të mbahet në orën 17:00.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pas-konferences-lideret-opozitare-mblidhen-ne-vetevendosje/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala