Pas incidentit në Kuvend, Thaçi takim urgjent me Veselin

Autori:Avdyl Pajaziti

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi në këto momente është duke zhvilluar një takim me kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli.

Ndërkohë, në hollin e Kuvendit kanë mbetur vetëm përfaqësuesit e institucioneve ndërkombëtare në Kosovë.

Po ashtu, veç kanë kaluar 10 minutat e paraparë të pauzës së shpallur nga kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pas-incidentit-ne-kuvend-thaci-takim-urgjent-me-veselin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala