Pas bllokadës së opozitës, seanca e Kuvendit shtyhet për të hënën

Autori:Avdyl Pajaziti

Seanca e Kuvendit të Kosovës është shtyrë për të hënën e ardhshme. Kjo ka ardhur si rezultat i bllokadës që ka ndodhur nga opozita.

Kryesuesi i Seancës Sabri Hamiti ka treguar se seanca e Kuvendit shtyhet për të hënën.

Ndryshe sot kabineti Qeveritar nuk ka raportuar për marrëveshjet në Bruksel që ka qenë e paraparë.

As Mustafa e as Thaçi e Veseli nuk kanë qenë prezent fare në seancën e pare vjeshtore të Kuvendit./Indeksonline/

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pas-bllokades-se-opozites-seanca-e-kuvendit-shtyhet-per-te-henen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala