Para false në Mitrovicë

Autori:Avdyl Pajaziti

Në rrugën Mbretëresha Teute, Mitrovice  një ankuese femër, punëtore në një Banke ka raportuar se nga një i dyshuar mashkull ka pranuar shtatë kartëmonedha nga 50 euro që dyshohet të jene te falsifikuara.

Monedhat e dyshuara janë konfiskuar. Rasti po hetohet nga njësitë relevante policore.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/para-false-ne-mitrovice/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala