Pamjet e mahnitshme nga bukuritë e Iranit (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Tani që Irani është hapur ndaj botës, pamje të reja dhe të mrekullueshme po mbërrijnë nga Republika Islamike.

Tradita, natyra dhe ekonomia, janë disa kolona të forta ku vendi po synon të mbështetet për t’u rimëkëmbur dhe për të promovuar turizmin.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pamjet-e-mahnitshme-nga-bukurite-e-iranit-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala