Pamje tek vendi ku filloi protesta, shkatrrim, të lënduar, pamje lufte

Autori:Avdyl Pajaziti

10945933_10205749181877652_1593346822_n 10945960_10205748961672147_687674303_n 10945919_10205749199478092_1472892241_n 10945408_10205749198198060_1009631259_n 10945095_10205749009713348_1263171539_n 10944931_10205749197798050_1985760061_n 10943588_10205749198558069_1658613811_n 10928726_10205749199118083_702104655_n 10904245_10205748962032156_1159849095_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pamje-tek-vendi-ku-filloi-protesta-shkatrrim-te-lenduar-pamje-lufte/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala