Pamje të tmerrshme nga vrasjet në Prizren

Autori:Avdyl Pajaziti

Në orët e mbrëmjes së ditës së djeshme, një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Prizrenit.

Siç edhe ishte raportuar, nga shkëmbim me armë të zjarrit në mes disa personash që gjendeshin në dy automjete, ka mbetur i vrarë një person, ndërsa janë plagosur edhe tre të tjerë, njëri në gjendje të rëndë. /Telegrafi/

vrasja1vrasja2

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pamje-te-tmerrshme-nga-vrasjet-ne-prizren/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala