Pamje të rralla: Rrëzimi i avionit i filmuar nga brenda (Video,+18)

Autori:Avdyl Pajaziti

Këto pamje paraqesin incizime reale të kryera nga brenda avionëve gjatë rrëzimit të tyre. Paniku dhe tmerri sundojnë në çdo çast.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pamje-te-rralla-rrezimi-i-avionit-i-filmuar-nga-brenda-video18/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala