Pamje nga asgjësimi i kanabisit në “Lazaratin” e Kosovës

Autori:Avdyl Pajaziti

Mbi 10 mijë bimë narkotike janë asgjësuar në ditën e dytë të operacionit anti – kanabis në fshatrat e Dukagjinit.

Sipas informacioneve të policisë së shtetit, uniformat blu u pozicionuan në disa zona të pyllëzuara dhe terren të vështirë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pamje-nga-asgjesimi-i-kanabisit-ne-lazaratin-e-kosoves/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala