Pallati i problemeve (FOTO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Pallati i Drejtësisë u ndërtua me një shumë prej rreth 30 milionë eurove.

Pavarësisht kësaj gjendja e tij nuk është e kënaqshme.

Punëtorët aty po ankohen për ujë të pishëm, ajër të pastër, mungesë transporti e e kushte tjera jo të mira.

Gazeta Fjala sjell disa fotografi nga Pallati ku tani janë vendosur një pjesë e institucioneve të drejtësisë.

 

11094140_10152875569693479_7648278_n 11118550_10152875569768479_1279880545_n 11124151_10152875569623479_1061207468_n 11160477_10152875569958479_1360227878_n 11165969_10152875569838479_1823160787_n 11173581_10152875569668479_6800482_n 11180201_10152875569818479_224277731_n

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pallati-i-problemeve-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala