Pal Lekaj: Mbi këtë protestë vihen themelet e shtetit tonë

Autori:Avdyl Pajaziti

Kjo qeveri e shëndrroj festën tonë të madhe në protest të madhe.

Ne nuk ja falim këtë.

Por mos harroni se mbi këtë protestë vihen themelet e shtetit tonë

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pal-lekaj-mbi-kete-proteste-vihen-themelet-e-shtetit-tone/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala