Pal Lekaj ia zë vendin e Donika Kadajt (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Dorëheqja nga partia e deputetes Donika Kadaj-Bujupi, kryetar i Grupit Parlamentar të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës nga sot është zgjedhur deputeti Pal Lekaj.

Kështu ka bërë të ditur Argjend Zejnaj i AAK’së.

“Krejt me të reja në ditën e ditëlindjes. Takimi i parë për mirëseardhje të kryetarit të ri të Grupit Parlamentar të AAK’së, Pal Lekaj. Urime e na shkoft puna e mbarë!”, ka shkruar ai.

3

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pal-lekaj-ia-ze-vendin-e-donika-kadajt-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala