Pacolli: Një shtëpi për Jasharajt në Prishtinë

Autori:Avdyl Pajaziti

“Me bacën Rifat, në një nga vizitat e mia të shumta si President. Ai i vazhdon traditat e shkëlqyera të familjes së tij në Prekaz. Kam propozuar që familja Jashari dhe familjet e dëshmorëve të shquar të kenë një shtëpi pritjeje edhe në Prishtinë. Por deri më tash s’është bërë asgjë”, ka shkruar Pacolli në faqen e tij në facebook.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pacolli-nje-shtepi-per-jasharajt-ne-prishtine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala