Pacolli i pari me ‘like’ në Facebook

Autori:Avdyl Pajaziti

Liderët politikë dhe institucional të Kosovës kohëve të fundit po zgjedhin rrjetet sociale për të përcjell ndonjë mesazh tek qytetarët për tema të caktuara.
Shumica prej tyre kanë hapur faqet e tyre zyrtare në “Facebook”, derisa kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, i cili duket mjaft aktiv për çdo ngjarje aktuale, i prin listës për nga “pëlqimet”.

Ai aktualisht ka 291 mijë “like” (291.851).
Behgjet Pacolli prinë me 22 mijë e 700 pëlqime më shumë se zëvendëskryeministri i parë, njëherësh ministër i Punëve të Jashtme, Hashim Thaçi./epokaere.com/.
fbbb

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pacolli-i-pari-me-like-ne-facebook/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala