Pacolli dyshon në njësorët elektrik të KEDS

Autori:Avdyl Pajaziti

Presidenti i AKR-së dhe ish-zëvendës kryeministri i Kosovës, Behgjet Pacolli ka thënë se faturat e energjisë elektrik janë shtrenjtuar ilegalisht. Ai në një postim në profilin e tij në Facebook ka thënë se dyshimet për këtë i ka në njësoret elektrik. “Qytetarët kanë dëshmi se faturat e rrymës e kalojnë disa herë 10% rritjen legale. Athua mos ka diçka më matësit e energjisë? Unë po them po”, ka shkruar Behgjet Pacolli.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pacolli-dyshon-ne-njesoret-elektrik-te-keds/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala