Osmani nuk merr votat e mjaftueshme – Mustafa kryetar me aklamacion

Autori:Avdyl Pajaziti

Vjosa Osmani ka marr 62 vota për t’u nominuar për garën e kryetarit të LDK-së, por me këto vota ajo nuk ka arritur që t’i hyjë kësaj gare.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/osmani-nuk-merr-votat-e-mjaftueshme-mustafa-kryetar-me-aklamacion/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala