Ora më ekstravagante që keni parë ndonjëherë (video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Vitin e shkuar, Jacob & Co. patën lansuar një orë shumë interesante dhe ekstravagante, të cilën e quajtën Astronomia Tourbillon.

Ndërsa, këtë vit Jacob & Co, ka ridizajnuar këtë orë dhe tani e quan atë “Atronomia Turbillon Baguette, dhe e ka mbuluar me diamante. Ora e vitit të kaluar kushtonte rreth 548,000 dollarë, ndërsa ora e re e ridizajnuar kushton rreth 1,015,000 dollarë.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ora-me-ekstravagante-qe-keni-pare-ndonjehere-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala