Opozita vendos, nesër shkojnë në takim te Presidentja

Autori:Avdyl Pajaziti

Liderët opozitar kanë vendosur t’i përgjigjen pozitivisht ftesës së Presidentes Atifete Jahjaga për takim.

Liderët e tri subjekteve opozitare do të shkojnë nesër në mëngjes në takim me Jahjagën.

Muharrem Nitaj ka bërë të ditur për lajmi.net se Ramush Haradinaj ka vendosur t’i përgjigjet pozitivisht ftesës dhe sipas tij, është vendosur që liderët e opozitës të shkojnë bashkë në këtë takim./ lajmi.net

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/opozita-vendos-neser-shkojne-ne-takim-te-presidentja/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala