Opozita vazhdon ta mbaj të bllokuar seancën

Autori:Avdyl Pajaziti

 Deputetët e opozitës nuk largohen nga salla duke e bllokuar seancën e Kuvendit. Pavarësisht që Veseli ka kërkuar që të bëhet një pauzë 15 minuta duke i ftuar shefat e grupeve parlamentare që të debatojnë, opozita nuk e ka pranuar.

Glauk Konjuvca i VV-së i ka thënë Veselit se janë duke e mbrojtur republikën nga shumica e pozitës.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/opozita-vazhdon-ta-mbaj-te-bllokuar-seancen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala