Opozita takohet nesër

Autori:Avdyl Pajaziti

Opozita e bashkuar pritet që sot të mbajë takimin e radhës, për të diskutuar rreth veprimeve të ardhshme.

Muharrem Nitaj, zëdhënësi i AAK-së, ka konfirmuar për “Zëri”, se opozita do të takohet sot në ora 16:00, në selinë e Lëvizjes “Vetëvendosje”.

Ai ka thënë se qëllimi i këtij takimi është për hapat e mëtutjeshëm të opozitës si dhe manifestimi që do të mbahet të shtunën në Gjakovë. /Zëri/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/opozita-takohet-neser/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala