Opozita sulmon Mustafën e Veselin

Autori:Zekirja Shabani

Deputetët e opozitës kanë lëshuar përsëri gaz lotësjellës në sallën e Kuvendit të Kosovës, ndërsa po gjuajnë më shishe uji kryeministrin e Kosovës, Isa Mustafën, ministrat dhe kreun e Kuvendit të Kosovës, Kadri Veselin.
Ata janë shoqëruar nën masa të rrepta të sigurimit dhe nuk dihet nëse do të mund të azhdoj seanca pas kësaj situate.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/opozita-sulmon-mustafen-e-veselin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala